7. kolo anglické fotbalové ligy

Fotbalisté Fulhamu se v 7. kole dočkali prvního vítězství po letošním návratu do anglické Premier League. Londýnský klub v duelu týmů ze spodku tabulky porazil 2:0 West Bromwich, který tak na premiérovou výhru nadále čeká.

Fulham rozhodl duel dvěma brankami v rychlém sledu v závěru úvodní půlhodiny. Skóre otevřel v 26. minutě hlavou po hlavičkové přihrávce Aleksandara Mitroviče jamajský útočník Bobby Decordova-Reid. Ve 30. minutě pak srbský útočník Mitrovič sklepl míč na hranici velkého vápna, odkud Nigerijec Ola Aina z voleje levačkou vymetl pravý horní roh branky West Bromwiche.

Fulham se díky vítězství posunul se čtyřmi body těsně nad pásmo sestupu. Albion je hned za ním s třemi body osmnáctý.