Čtvrtá výhra ze čtyř duelů. Sparta v generálce porazila Malmö. Úřadoval Krejčí

Fotbalisté Sparty v generálce na jarní část sezony porazili Malmö 2:1 a vyhráli i čtvrté utkání zimní přípravy. Souboj českého a švédského mistra v posledním zápase Pražanů na španělském soustředění rozhodl dvěma góly kapitán Ladislav Krejčí.

Za Malmö se už v osmé minutě trefil Sebastian Nanasi, ale Spartu první inkasovaný gól v zimní přípravě nerozhodil. Už za tři minuty vyrovnal Krejčí po rohovém kopu. Ještě před pauzou musel vystřídat zraněný obránce Filip Panák.

Druhou branku letenského mužstva vstřelil opět stoper Krejčí, jenž v 60. minutě proměnil penaltu za faul na Jana Kuchtu. Lídři tabulky zahájí jarní fázi ligového ročníku v sobotu 10. února na stadionu nováčka z Karviné.