Slavia v přípravě přehrála Rapid Vídeň. Všechny její góly dali nováčci

Fotbalisté pražské Slavie zvládli vítězně i druhé přípravné utkání na soustředění v Rakousku. Po středeční výhře nad Slaskem Wroclaw dnes porazili v Bad Leonfeldenu 3:0 Rapid Vídeň.

Všechny branky Pražanů daly nové tváře v přípravě prvního týmu. Skóre otevřel v 18. minutě navrátilec z hostování Fila, ke kterému propadl na zadní tyč Masopustův centr. V 56. minutě zvýšil po individuální akci Vorlický a v závěru přidal pojistku Chaloupek, jenž stejně jako Fila hrál ještě v minulé sezoně za Teplice.

Slavii čeká v Rakousku ještě úterní duel s Podbrezovou, u níž dnes nečekaně skončil na vlastní žádost český trenér Roman Skuhravý, a 13. července zápas se Žilinou.

Přípravné fotbalové utkání Bad Leonfeldenu (Rakousko):

Slavia Praha – Rapid Vídeň 3:0 (1:0)

Branky: 18. Fila, 56. Vorlický, 88. Chaloupek.

Sestava Slavie:

I. poločas: Kinský – Chaloupek, Ogbu (41. Halinský), Bořil – Masopust (41. Trédl), Prebsl, Dominik Pech, Diouf – Jurečka, Fila, Wallem.

II. poločas: Kinský – Halinský, Konečný, Chaloupek – Trédl, Bužek, Zmrzlý, Diouf – Botos (89. Dominik Pech), Van Buren, Vorlický (82. Prebsl). Trenér: Trpišovský.