Českou bitvu gólmanů v NHL ovládl Rittich. Dostál přitom pochytal 33 střel

Oba brankáři drželi v Anaheimu bezgólový stav do 44. minuty, ve které ujel Adrian Kempe a překonal Dostála střelou mezi betony. O chvíli později vystihl Alex Laferriere špatnou přihrávku a pohotovým švihem nad vyrážečku zvýšil. Rittich přišel o čisté konto v čase 58:16, kdy usměrnil Ryan Strome puk do sítě z hranice brankoviště. Výhru Los Angeles pojistili Kevin Fiala a Mikey Anderson při hře domácích bez gólmana.

Colorado nasměroval k vítězství Ross Colton, který vstřelil v úvodní třetině první dvě branky zápasu. Nejdříve využil přesilovou hru střelou z mezikruží nad lapačku Vaněčka, při druhé gólové akci skóroval z úniku na opačnou stranu.

V 19. minutě snížil v početní převaze William Eklund. Hostům vrátil dvougólový náskok ve třetí třetině Joel Kiviranta, který si vychutnal Vaněčka bekhendovou kličkou. Výhru zpečetil Cala Makar při hře San Jose bez brankáře.