Chelsea porazila Crystal Palace 4:0, trefila se i posila Chilwell

Fotbalisté Chelsea ve čtvrtém kole anglické ligy deklasovali jiný londýnský tým Crystal Palace 4:0 a podruhé v sezoně domácí soutěže zvítězili.

Premiérový soutěžní gól za „Blues“ zaznamenala letní posila Ben Chilwell, dvě penalty proměnil Jorginho.

První poločas moc šancí nenabídl, ale po změně stran domácí dominovali. V 50. minutě při ligovém debutu za Chelsea otevřel skóre Chilwell. Třiadvacetiletý levý bek, který hrál stý zápas v Premier League, navíc za čtvrt hodiny připravil druhou branku pro kolegu z obrany Kurta Zoumu.

Hráči Crystal Palace dál chybovali a jejich porážku zvýraznil záložník Jorginho z pokutových kopů v 78. a 82. minutě. Chelsea s brankářem Edouardem Mendym poprvé v ligovém ročníku udržela čisté konto.

Anglická fotbalová liga – 4. kolo: Chelsea – Crystal Palace 4:0 (78. a 82. obě z pen. Jorginho, 50. Chilwell, 66. Zouma).

1. Leicester 3 3 0 0 12:4 9
2. Liverpool 3 3 0 0 9:4 9
3. Everton 3 3 0 0 8:3 9
4. Chelsea 4 2 1 1 10:6 7
5. Aston Villa 2 2 0 0 4:0 6
6. Arsenal 3 2 0 1 6:4 6
7. Leeds 3 2 0 1 8:7 6
8. Crystal Palace 4 2 0 2 5:7 6