West Ham se Součkem v sestavě smetl Doncaster, Arsenal Anglický pohár neobhájí

Aktualizováno před 19 minutami

Pro fotbalisty Arsenalu skončila obhajoba vítězství v Anglickém poháru ve čtvrtém kole, v kterém dnes prohráli 0:1 na hřišti Southamptonu po vlastní brance obránce Gabriela. Naopak West Ham neměl problém s třetiligovým Doncasterem, který doma rozdrtil 4:0.

Pro fotbalisty Arsenalu skončila obhajoba vítězství v Anglickém poháru ve čtvrtém kole, v kterém dnes prohráli 0:1 na hřišti Southamptonu po vlastní brance obránce Gabriela. Čtrnáctinásobný vítěz nejstarší klubové soutěže světa zároveň přišel o sérii bez obdržené branky, která „Kanonýrům“ vydržela od 26. prosince loňského roku napříč všemi soutěžemi 508 minut.

Jediný gólový zápasu padl ve 24. minutě, kdy z pravé strany odcentroval do pokutového území obránce Kyle Walker-Peters a Gabriel míč jemně tečoval za záda brankáře Bernda Lena. Arsenal si dal už čtvrtý vlastní gól v sezoně.

Dalším pohárovým soupeřem Southamptonu, který je v lize devátý těsně před Arsenalem, bude Wolverhampton.