Záchrana v poslední minutě. Manchester United vysvobodil z krize portugalský kapitán

Fotbalisty Manchesteru United, zmítané herní i výsledkovou krizí, zachránil od další ztráty portugalský kapitán týmu Bruno Fernandes. V úplném závěru utkání 11. kola anglické Premier League rozhodl jediným gólem o vítězství na trávníku Fulhamu.

„Rudí ďáblové“, kteří za sebou mají nejhorší start do sezony od roku 1962, uspěli po dvou debaklech 0:3.

Tímto poměrem svěřenci Erika ten Haga podlehli v minulém kole v derby s Manchesterem City i v týdnu v osmifinále Ligového poháru s Newcastlem.

United porazili čtrnáctý tým tabulky i bez ofenzivní hvězdy Marcuse Rashforda, kterého do zápasu nepustilo zranění nohy z tréninku.

V zápase s minimem šancí hosty spasil v samém závěru Fernandes. Po několika odrazech a díky neschopnosti obránců domácích odkopnout pořádně míč z nebezpečného prostoru si s vypršením poslední minuty připravil míč na hranici velkého vápna a střelou k tyči zajistil Manchesteru tři body.